KONST / Litografier / Färglitografi 14896191
nr 1489 6191
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Signerad, numrerad 69/310, daterad 64, fiskeläge. Färglitografi, bildmått: 28x54 cm, yttermått inklusive ram: 46x72 cm
måndag 12 september 2022
kl 18:28:40
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann